Ansatte i Butikkfinans

- Trondheim - 

 


Robin Sørgård
Daglig leder    
+47 979 75 113
robin@butikkfinans.no

David Lysø-Johansen
Salg
+47 479 14 699 
david@butikkfinans.no

Per Espen Nordvik
Salg
+47 930 55 000
per.espen@butikkfinans.no

Eva Kristoffersen
Regnskap
+47 464 33 849
eva@butikkfinans.no

Anne Merethe Brenne
Backoffice
+47 901 56 119
anne.merethe@butikkfinans.no

Mari Rosvoll Viken
Backoffice
+47 466 72 525
mari@butikkfinans.no

 

- Avdeling Østlandet - 

 


Bjørn R. Hansen
Salg
+47 909 68 881
brh@butikkfinans.no

Vidar Jensen
Salg
Tlf. 952 25 052
vidar@butikkfinans.no

 

- Butikfinans Sverige AB -

post@butikkfinans.no


Butikkfinans AS

Telefon: +47 40 00 11 92
Faks: +47 40 00 11 93
Besøksadresse: Dybdahls veg 3
Postnr./Sted: 7051 Trondheim

E-post: post@butikkfinans.no



Ved å legge inn din e-post og telefon nr så samtykker du at Butikkfinans AS kan lagre dine kontaktopplysninger for å kunne ta kontakt med deg

KONTAKT OSS: +47 40 00 11 92 / post@butikkfinans.no

Personvernerklæring
Levert av